Cartier zegarki

Zegarki Cartier są pięknym odzwierciedleniem Paryskiego stylu. Ich jakość jest na najwyższym poziomie. Wyróżniają się nie tylko ponad 150-letnią historią, ale także unikatowym, eleganckim designem.

CENA

0259 000

MATERIAŁ

ROZMIAR ŚREDNICY

26mm44mm

Luksusowe, eleganckie zegarki Cartier to klasa sama w sobie. Odkryj wyjątkową historię, jaka kryje się za czasomierzami z kolekcji Cartier i wybierz swój ulubiony produkt! W naszym sklepie znajdziesz nowe i używane zegarki Cartier w bardzo dobrych cenach i w jakości, która Cię zachwyci!

Cartier – gwarancja niezawodności i luksusu

Cartier to marka, którą miłośnicy ekskluzywnych dodatków znają doskonale. To dziś niemalże synonim luksusu w najbardziej stylowej i ponadczasowej odsłonie!
Historia marki sięga połowy XIX wieku, kiedy Louis François Cartier zaczął prowadzić w Paryżu swoje atelier z biżuterią i akcesoriami modowymi. Eleganckie i bardzo kosztowne cuda sztuki biżuteryjnej wkrótce zyskały ogromną popularność wśród najzamożniejszych i najbardziej utytułowanych mieszkańców Paryża i całej Francji. Mistrz stał się ulubieńcem książąt oraz arystokratów, w tym także z królewskiej linii.
Doskonale prosperującą firmę przejął wkrótce syn, Alfred Cartier i uczynił ją jeszcze sławniejszą. Siedziba atelier znajdowała się przy niesłychanie prestiżowej Rue de la Paix 13. Wkrótce, oprócz przepięknej biżuterii, zajęła się też wytwarzaniem luksusowych zegarków, początkowo damskich, później także męskich.
Synowie Alfreda, w tym przede wszystkim Louis Cartier, nazywany jubilerem królów i królem pośród jubilerów, wprowadzili markę na arenę światową. To właśnie tym francuskim mistrzom biżuterii i biżuteryjnych zegarków zawdzięczamy chociażby piękne bransolety i innowacyjne połączenie platyny z diamentami.
Zegarki Cartier do dziś są symbolem statusu i zamożności. Chętnie kupowali je (i kupują także teraz) sławne osobistości ze świata kultury, sztuki i filmu, artyści i sportowcy.

Zegarki marki Cartier męskie i damskie

W ofercie Cartier nie brakuje pięknych ponadczasowych modeli zegarków dla mężczyzn i kobiet. Do dziś wielką popularnością cieszy się sławny zegarek Cartier Santos, którego seryjna sprzedaż zaczęła się, bagatela, w 1911 roku!
Był to jeden z pierwszych męskich zegarków na rękę zaprojektowany w innowacyjnym wtedy stylu zegarka-bransolety i dedykowany sławnemu pionierowi lotnictwa, Albertowi Santos-Dumont.
Inne fantastyczne kolekcje zegarków Cartier to m.in. Vendome, Tortue. W trakcie I wojny światowej światło dzienne ujrzała z kolei prawdziwa ikona zegarmistrzostwa, czyli model Cartier Tank.
Ten niekwestionowany ideał męskiego zegarka na rękę, inspirowany ponoć przekrojem czołgu, miał aż 250 wersji, z których najbardziej wytworne ozdabiano diamentami i szafirami. Ekskluzywne modele Tank, Santos i wiele innych do dziś są zresztą w regularnej sprzedaży!

Zegarki Cartier – mierz czas z luksusowymi zegarkami w sklepie VVS

Jeśli chcesz zainwestować w wyjątkowy design, poczuć emocje i siłę jednej z najbardziej znanych na świecie marek, już dziś kup jeden z oferowanych w naszym sklepie modeli zegarków Cartier! Czasomierze Cartier wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem, niezawodnością, a za ich historią kryje się pasja, która od prawie 200 lat porusza serca ludzi na całym świecie.
W sklepie VVS znajdziesz kultowe modele wzorowane na ponadczasowych, zabytkowych zegarkach sprzed wielu lat. Polecamy zwłaszcza ponadczasową kolekcję Santos. Zegarek Cartier de Santos wykonany został ze stali szlachetnej oraz żółtego złota próby 750. Możesz zamówić go w wersji z klasycznym, kwadratowym cyferblatem lub postawić na subtelny, bardziej kobiecy okrągły kształt. Kwarcowy mechanizm to gwarancja niezawodności, a piękna bransoleta dodaje klasy i pasuje do każdej stylizacji.
Wszystkie oferowane przez nas zegarki z kolekcji Cartier są w stanie bardzo dobrym. Otrzymasz je w zestawie z kompletem dokumentów oraz pudełek.
Dobrze wiemy, że nasi klienci oczekują wysokiej jakości obsługi, a inwestycję w zegarek luksusowej marki traktują jako bezpieczną lokatę kapitału, ale także jako wyraz uznania dla ducha przedsiębiorczości i historii, jaka kryje się za taką marką jak Cartier.
Dlatego nasi doradcy z przyjemnością wprowadzą Cię w niepowtarzalny świat ekskluzywnych czasomierzy i doradzą, który model zegarka sprawi, że zakochasz się w nim na dobre. Już dziś skontaktuj się z nami i wejdź do świata, w którym rządzi prawdziwa pasja!

Otwórz chat
Witaj!
Jak możemy Ci pomóc?