KILKA SŁÓW O NAS

Salon VVS Luxury Watches to miejsce stworzone z myślą o naszych wyjątkowych klientach. Nasi profesjonalni doradcy  dołożą wszelkich starań przy doborze zegarka. Szeroki asortyment marki stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, których zadowolenie jest naszym priorytetem. 

Specjalizujemy się w zegarkach marki ROLEX, CHOPARD oraz CARTIER.

W naszym salonie na pierwszym miejscu stawiamy na dostępność zegarków od ręki. Dbamy o to aby nasi klienci bez względu na realia rynkowe mieli możliwość obcowania oraz przymierzenia na miejscu nawet najbardziej poszukiwanych modeli. 

Nasz salon to miejsce, w którym tradycja spotyka się z bogactwem stylu w oparciu o światowe trendy. Jednak VVS to coś więcej niż salon, w którym odbywa się sprzedaż ekskluzywnych zegarków. To miejsce, gdzie można zetknąć się z niesamowitą atmosferą roztaczaną przez zegarki, z których każdy potrafi opowiedzieć swoją niezwykłą historię. Jeśli czas musi upływać, zadbajmy o to abyśmy to zjawisko obserwowali na tarczy luksusowego zegarka.

Rekomendujemy zakup zegarków tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, takich jak VVS. Kupując u nas masz 100% pewności otrzymania w pełni oryginalnego produktu wraz z dedykowaną mu dokumentacją stanowiącą dowód na jego oryginalność.

NASZ CEL

Spełniamy zegarkowe marzenia!

Nasza firma dąży do tego, aby spełniać marzenia klientów i wspólnie z nimi dzielić najwspanialsze chwile w życiu. Stawiamy na dynamiczny rozwój i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Każdego dnia, podczas którego opuszcza nasz salon uśmiechnięty i w pełni zadowolony klient daje nam motywacje i przypomina o kierunku do którego nieustannie dążymy.

NASZE WARTOŚCI

To, jak traktujemy nasze zegarki, jest ważnym elementem naszej firmy, ale to, jak traktujemy klientów i siebie nawzajem, jest również niezwykle istotne. Dlatego właśnie zbudowaliśmy naszą firmę wokół pewnych wartości.
Otwórz chat
Witaj!
Jak możemy Ci pomóc?